Powrót do O mnie

Autor

Człowiek wbrew powszechnym opiniom swego gatunku jest mało znaczącym pasożytem tego wszechświata. Wynika to z braku zrozumienia tego, co nas otacza.

 

Tyle tytułem wstępu. Powyższy akapit jest moim osobistym zdaniem.

Co autor miał na myśli?

Treści zawarte na stronach www.solniczkawbaniaku.pl zawierają moje przemyślenia. Jeżeli w jakiejś części serwisu podpierałem się wiadomościami których źródło jest mi znane podaję takową informacje. Jeśli ktoś poczuwa się do autorstwa słów zawartych w tekstach tego bloga, a nie jest to ujęte w jego treści proszę o kontakt poprzez dokonanie wpisu komentarza na tej stronie – nie pozostanie to bez odzewu. Pragnę podkreślić, że nie biorę odpowiedzialności za skutki stosowania informacji zawartych na mojej stronie, każdy powinien umieć podejmować ryzyko stosownie do swoich umiejętności. Proszę nie pytać się o mój numer GG, Skype (nie posiadam takowych). Kontakt poprzez formularz na tej stronie.

Zapraszam również na powiązany ze stroną kanał www.youtube.com/solniczkawbaniaku.

Jako autor dokładam wszelkiej staranności, aby ta strona stała się przydatna osobom z niej korzystających. Większość fotek na blogu jest mojego autorstwa. Niektóre zdjęcia do bloga (layout) zostały zakupione w bankach zdjęć. Staram się zaglądać do bloga co najmniej raz w miesiącu. W kolejce do publikacji zawsze czekają jakieś szkice, więc nie powinno być tutaj nudno.

Zapraszam do komentowania

Nieodzowną częścią każdego blogu są komentarze. Proszę komentować do woli. W przypadku pojawienia się komentarzy: nie związanych z tematyką wpisów i bloga, obraźliwych, zawierających reklamy oraz innych naruszających dobre obyczaje – będę je usuwał.

Oficjalne premiera publiczna blogu odbyła się dnia 2 września 2013.

Pierwsze prace nad blogiem rozpoczęły się już w styczniu 2012r. i po postawieniu WordPress’a na serwerze pisałem wszystko w „ukryciu”, dzięki czemu udało mi się wystartować z blogiem zawierającym już pewne treści. Niezadowolonych z takiego obrotu sprawy redakcyjnej informuję o tym fakcie. Nie chciałbym niedomówień w komentarzach.

Będę wdzięczny za uwagi. Zapraszam do lektury. Pozdrawiam.

 

To ja :-)Pozdrawiam,

Adam z Solniczki.

 

Permalink do tego artykułu: http://www.solniczkawbaniaku.pl/o-mnie/autor/

http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js

2 Komentarze

  1. Piękna strona. Rewelacyjne akwarium, wielka pasja -)) Pozdrawiam Michał Seneczko

    1. Michał dziękuję. Ale mamy wspólną pasję. Spotkajmy się z puszkami i szklem u mnie to pocykamy fotki. Zapraszam.

Dodaj komentarz